HiFi design
HiFi designAkce ≫ Aktivní bezdrátový reproduktor LENNY v ikonickém tvaru za akčních 6999 Kč.

Aktivní bezdrátový reproduktor LENNY v ikonickém tvaru za akčních 6999 Kč.

Aktivní bezdrátový reproduktor LENNY v ikonickém tvaru je pro firmu Elipson tahounem v segmentu malé elektroniky a proto jméno firmy proniklo i do domácností, v nichž o hi-fi, natož o high-endu nikdy nikdo neslyšel.
Design Elipson LENNY je až udivujícím způsobem funkční, přesvědčivý a nadčasový, snad právě svou celkovou jednoduchostí. Budete si však muset pro tento lehce přenosný dvoukilový přístroj připravit místo - s šířkou 16,5, výškou 37 a hloubkou 17 cm si nějaký ten prostor žádá.
Elipson Lenny je velmi efektivní a v popředí nejnovějšího digitálního audio standartu pro bezdrátové reproduktory, je kompatibilní s 2,1 protokolem Bluetooth, byl navržen, abymohl bezdrátově pracovat s jakýmkoli zařízením (Andoid nebo IOS smartphonem, nebo počítačem ...), které je vybaveno Bluetooth konektivitou.
 
Kromě toho, Lenny je přenosný reproduktor Bluetooth a jeho baterie s vysokou kapacitou Vám umožní poslouchat hudbu až po dobu 8 hodin kdekoli budete chtít a je odolný vůči povětrnostním vlivům, proto může být použit i ve venkovním prostředí.
 
Lenny je vybaven dvěma 64 mm reproduktory a 10 cm pasivním zářičem, který umožňí reproduktoru dodat silný bas a úplně vyplnit místnost i přez jeho kompaktní rozměry.

ELIPSON LENNY navazuje na dlouhou tradici prémiových produktů, které pomáhaly určovat standardy v dnes již hojně prodávané kategorii bezdrátových all-in-one reproduktorů pro ty, kteří chtějí styl, kompaktnost a pokud možno slušný zvuk za pomoci svého mobilního telefonu nebo tabletu. Ale díky své až audiofilské vyváženosti, neefektnosti a poklidné reprodukci neurazí ani náročnější posluchače a stále existují prostor, kde je fajn mít hudbu a nemuset organizovat velkou sestavu. Za ještě přijatelné peníze je LENNY nejstylovějším současným reproduktorem.

 

 

Elipson LENNY