HiFi design
HiFi designAkce ≫ k setu Primare I22 + CD22 jako dárek reproduktory KEF LS50

k setu Primare I22 + CD22 jako dárek reproduktory KEF LS50

K setu cd přehrávače a zesilovače základní řady Primare od nás jako dárek obdržíte reproduktory KEF LS50 (KEF si modelem LS50 udělal radost k oslavě svých 50. narozenin a pro Vás to bude dárek vpravdě úžasný. Nabízí bytelnou a luxusně působící konstrukci, ale hlavně zvuk, který svým charakterem jasně odkazuje na náročné zvukařské použití, aniž by opomínal emociální podstatu hudby. Přesnost, lehkost a prokreslenost reprodukce vynikne hlavně se skutečně povedenou elektronikou, jakkoliv nejsou LS50 náročné na spolupráci se zesilovači. Pouze odhalují charakter připojeného řetězce, přesně podle hesla „věrná reprodukce“, v kombinaci s komponenty Primare přináší dokonalost)

Jakýkoli kompaktní disk poslouchejte vždy v nejvyšší možné kvalitě. CD22 je špičkový přehrávač nabízející funkci upsamplingu do vzorkovací frekvence 192kHz. Zhodnoťte sami přínos této technologie na svých oblíbených nahrávkách. Samozřejmostí je možnost reprodukce formátu MP3 / WMA prostřednictvím vstupu USB na zadním panelu.

Základní technické vlastnosti CD22:

Mechanika: Asatech 8210.B01-02, Sanyo SF-P101N
D/A převodník:1x PCM1792, 24/192 kHz
Analogový výstup: 1x RCA, 2.1 Vrms
Digitální výstupy: 1x S/PDIF (RCA); 1x optický (TOSLINK)
Ostatní vstupy: USB interface; IR vstup 3.5mm; RS232; Trigger in/out 3.5mm
Rozměry:430 x 375 x 106 mm
Hmotnost: 10.5 kg
Provedení skříně: Black, Titan

Špičkový integrovaný zesilovač I22 využívající firemní obvodové technologie UFPD (Ultra Fast Power Device), nabízející široké přenosové pásmo, vyrovnanou frekvenční charakteristiku nezávislou na vstupní impedanci, nízké zkreslení a minimální vlastní šum. Benefitem je rovněž kompaktní provedení napájecího zdroje, přístroj negeneruje téměř žádné ztrátové teplo díky aplikaci APFC obvodů (aktivní korekce účiníku) a tím představuje doslova etalon vyváženého spojení mezi technikou, konstrukcí a vztahem k životnímu prostředí.

Základní technické vlastnosti I22:

Výstupní výkon 2x 80W do 8Ω, 2x 160W do 4Ω
Analogové vstupy: 4x RCA (LINE 1 až 4)
Analogový výstup: 2x RCA (1x PRE-OUT, 1x REC-OUT)
Rozměry: 430 x 420 x 106 mm
Hmotnost: 10 kg

Možnost objednání přístroje s vestavěným DAC převodníkem
DAC převodník: Vstupy: 1x USB-B, 1x optický TOSLINK, 1x koaxiální RCA
Provedení skříně: Black, Titan

V časopisu STEREO Video napsali:

Velký výkon s malými ztrátami

Integrovaný zesilovač I22 má shodnou mechanickou konstrukci jako CD přehrávač. Patří mezi obvodově moderní přístroje, a proto používá pro napájení pulzní zdroj. Ten díky vyššímu pracovnímu kmitočtu má i přes relativně malé filtrační kapacity (13 200 uF) výrazně dokonalejší filtraci a stabilitu napájecího napětí. Konstrukce zdroje PFC (Power Factor Control) zaručuje, že se vůči rozvodné síti chová zesilovač jako reálná zátěž! Nízkoúrovňová část zesilovače je analogová s elektronickým regulátorem hlasitosti osazeným obvodem LM1972 (2 kanály, rozsah 78 dB s 0,5dB krokem), který je využíván pro regulaci Balance a nastavení jednotlivých vstupů. Přepínání vstupů je ovládáno sekvenčně dvěma tlačítky a jako přepínací prvky slouží šest miniaturních relé.Vlastní výkonový zesilovač pracuje ve třídě D, to znamená spulzní šířkou modulací se zapojením UFPD (Ultra Fast Power Devices). Základními ovládacími prvky jsou pouze tři tlačítka a knoflík inkrementálního regulátoru hlasitosti. Potud vše vypadá jednoduše, až primitivně. Nicméně z dálkového ovladače lze vstoupit do nastavovacích menu a prostřednictvím pětiřádkového OLED displeje změnit označení jednotlivých vstupů, nastavit jejich rozdílnou citlivost a dokonce Balance jednotlivých vstupů, zkrátka dokonalý komfort (neměi byste na něj zapomenout při výměně zdroje signálu). Na zadním panelu jsou opět vstupy a výstupy pro řízení a ovládání ve složitějších sestavách. Zesilovač I22 je možné dodat i v modifikaci s dalšími digitálními vstupy (modul digitálních vstupů je možné do základního modelu doplnit) USB, Toslink a SPDIF. Jeho označení je I22 DAC a cena je 49990 Kč.