HiFi design
HiFi designAkce ≫ Marantz příchází s novinkou v AVR modelem SR5009 a zároveň s akcí na model SR5008

Marantz příchází s novinkou v AVR modelem SR5009 a zároveň s akcí na model SR5008

Nový model SR5009 i jeho předchůdce SR5008 charakterizují poslední generace systému HDAM a proudové zpětné vazby. Obě tyto technologie v součinnosti zajistí uživateli dostatek výkonu a detailů.

Zároveň disponují síťovými vlastnostmi jako je přehrávání souborů s vysokým rozlišením, případně i bez mezer, spolu s internetovým rádiem, online službami a také přehráváním z a s pomocí vašeho smartphonu. SR5009 má navíc zabudované WiFi s dvojitou anténou a
Bluetooth.


SR 5008/9 také podporují Apple Lossless, Gapless, FLAC 192/24 a i proto je vybavený celkem 6ti HDMI vstupy(jeden na čelním panelu). SR5009 má dokonce 8 (7+1) vstupů a dva výstupy. Video v SD nebo HD rozlišení lze přepočítat a zobrazit v rozlišení 4K (4xFHD), lehce zvládá i ty nejnáročnější scény akčních filmů a současně nabízí ohromující kvalitu zvuku, především díky nejmodernějším technologiím Marantz a sedmikanálovému koncovému zesilovači o výkonu 180W/kanál. Tato pestrá kombinace činí z SR5008/9 vytříbené společníky.

Přístroj je samozřejmě vybavený i všemi komfortními funkcemi jako Setup Assistant, Auto Calibration, Audissey MultiEQ XT a Dynamic Volume Control. Další balík funkcí a vlastností představuje Multi room režim s možností Multi sourcea v enposlední řadě také možností kompletní vypnutí obrazu. Ovládat zařízení je možné i pomocí volně dostupné aplikace pro iPhone nebo zařízení Android.