HiFi design
HiFi designAkce ≫ Přicházíme s akční nabídkou k vybraným filtrům IsoTek přívodní kabel zdarma

Přicházíme s akční nabídkou k vybraným filtrům IsoTek přívodní kabel zdarma

Společnost IsoTek byla založena v červenci roku 2001 s cílem vyrábět vysoce kvalitní jednotky na distribuci síťového napětí, které překonávají současné zažité konvence. Výrobky IsoTek stále zaujímají vedoucí postavení mezi systémy řízení energie. Nejnovější řada GII a EVO3 vyjadřuje odhodlání dosahovat dokonalosti na všech úrovních.
Na základě přesvědčení, že všechny výrobky již používají vlastní čistý napájecí zdroj, se společnost IsoTek drží zásady používání (menších) samostatných filtrů pro každé zařízení speciálně zkonstruovaných pro svůj účel. Tím dochází k dramatickému snížení nebo i k úplnému zastavení vzájemného nežádoucího ovlivňování jednotlivých komponent. Všechny výrobky IsoTek byly profesionálně konstruovány, vyrobeny a ručně sestaveny ve Velké Británii.

Kirchhoffovy zákony jsou dvě pravidla formulující principy zachování náboje a energie v elektrických obvodech. Jsou jedním ze základních nástrojů při teoretické analýze obvodů. Zákony byly pojmenovány podle jejich objevitele Gustava Roberta Kirchhoffa, který je poprvé popsal roku 1845.

IsoTek vytvořil ideálně vyvážený elektrický obvod na základě objevených zákonitostí vědce Kirchhoffa. V době vzniku tohoto obvodu měl tovární tým inženýrů za to, že tento způsob vyvážení je vrcholem jejich práce na napěťových stabilizačních přístrojích. Pokračující výzkum ukázal, že s pečlivým výběrem materiálů použitých v napěťových stabilizačních přístrojích je možné tento koncept přenést také do modelů nové generace EVO3 jako Aquarius. Tato zlomová metoda, pojmenována "Kirchhoff´s Equal Resistance Path" (zkráceně K.E.R.P. - Kirchhoffova přenosová cesta s rovnoměrným odporem) zajišťuje optimální rozdělení proudových požadavků mezi jednotlivými síťovými výstupy. Výsledkem je, oproti jiným zdrojům, že každý komponent připojený do Aquariusu dostane stejně kvalitní přísun energie.

K.E.R.P je použit v modelech Evo3 Super Titan (179.990 Kč), GII Titan (68.990 Kč) Evo3 Aquarius (30.490 Kč) a Evo3 Sirius (11.990 Kč) poslední tři jmenované si Vám dovolíme předvést na naší prodejně, i Vám je můžeme zapůjčit k testu domů. Výše zmíněné modely jsou ty ke kterým Vám nabízíme přivodní kabel zdarma, jako náš dárek pro Vás.

 

zakoupit IsoTek Evo3 Aquarius + napájecí kabel Supra Lorad zdarma

zakoupit IsoTek Evo3 Sirius + napájecí kabel IsoTek Premium zdarma

další síťové vychytávky, které najdete v našem e-shopu