HiFi design
HiFi designAkce ≫ pro ty kdo mají vybranou značku SONUS FABER, nabízíme její produkty s 20% slevou

pro ty kdo mají vybranou značku SONUS FABER, nabízíme její produkty s 20% slevou

Italská highendová ikona.

Legendární italská značka, založená v roce 1979. Od počátku vyrábí pouze nekompromisní výrobky v několika cenových hladinách. Fenomenální úspěch je důsledkem extrémní dokonalosti, která z každého výrobku Sonus Faber dělá umělecké dílo.

Mistrovská úprava masivního dřeva v dokonalé harmonii s pravou kůží, dává reprosoustavám Sonus Faber naprosto originální vzhled. V okolí města Arcugnano se zpracovává kůže pro celý svět. Tradici zde má také precizní zpracování dřeva pro výrobu luxusního nábytku. Vyjimečné zkušenosti a řemeslná zručnost místních obyvatel se zde dědí z generace na generaci již několik století. Ušlechtilý i vzácný původ Made in Italy je zárukou špičkové ruční práce a trvalé hodnoty.

Sonus Faber přinesli světu obrovské kvantum inovací v technice a designu reprosoustav. Ten je již léta považován za etalon. Dokonalá estetika v harmonii s nejlepší technologií měničů neustále útočí na smysly náročných audiofilů i estétů. Jen málo dnešních výrobků Vás nutí k doteku tak intenzivně, jako tyto sexy reprosoustavy.

Architekti je rádi vidí v nejnáročnějších interiérech, alespoň jako solitéry. Pozitivní energie sálající z repro-soustav je povznášející. Moc příjemně se s nimi bydlí. I přes veškerou moderní technologii zůstal značce houslařský duch. A to svět umí ocenit.