HiFi design
HiFi design ≫ detail zboží

Sonus Faber Venere 1,5 úžasný poměr cena/výkon


Venere 1,5  <b><font color=red> úžasný poměr cena/výkon</font></b>Venere 1,5  <b><font color=red> úžasný poměr cena/výkon</font></b>Venere 1,5  <b><font color=red> úžasný poměr cena/výkon</font></b>Venere 1,5  <b><font color=red> úžasný poměr cena/výkon</font></b>Venere 1,5  <b><font color=red> úžasný poměr cena/výkon</font></b>

Legendární italská značka, založená v roce 1979. Od počátku vyrábí pouze nekompromisní výrobky v několika cenových hladinách. Fenomenální úspěch je důsledkem extrémní dokonalosti, která z každého výrobku Sonus Faber dělá umělecké dílo.

Sonus Faber nemá v podstatě přímou konkurenci. O to více je v hledáčku mnohých plagiátorů. Rok 2007 přináší se změnou vlastníka svěží vítr do vývoje a výzkumu u Sonus, Faber. Obrovské investice generují značce vynikající výsledky. Na trh jsou uváděny modifikované i zcela nové kolekce výrobků.

Sonus Faber přinesli světu obrovské kvantum inovací v technice a designu reprosoustav. Ten je již léta považován za etalon. Dokonalá estetika v harmonii s nejlepší technologií měničů neustále útočí na smysly náročných audiofilů i estétů. Jen málo dnešních výrobků Vás nutí k doteku tak intenzivně, jako tyto sexy reprosoustavy.

Řada VENERE vypadá opravdu krásně, kombinuje v sobě moderní technologii s tradiční řemeslnou výrobou a užitím ušlechtilých materiálů. Tato nová produktová řada vycházející z designu a technologií Sonus Faber Aida, není ale zaměřena pouze na milovníky klasického sterea, ale také filmový fanoušci si užijí multikanálové hody.


Architekti je rádi vidí v nejnáročnějších interiérech, alespoň jako solitéry. Pozitivní energie sálající z repro-soustav je povznášející. Moc příjemně se s nimi bydlí. I přes veškerou moderní technologii zůstal značce houslařský duch. A to svět umí ocenit.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

SYSTÉM - 2pásmový s bassreflexem

SKŘÍŇ – design LYRY doteď výsada top modelu Aida, kombinace sendvičové konstrukce s tuhou vrstvou pro eliminaci rušivých vibrací a stojatého vlnění

MĚNIČE - Výškový 29mm a středový 150mm jsou pro SF na zakázku vyrobené německou firmou DKM

FREKVENČNÍ ROZSAH - 50Hz-25kHz

CITLIVOST - 85 dB SPL (2,83 V/1m)

DOPORUČENÝ VÝKON ZESILOVAČE - 30W-150W

IMPEDANCE - 6 Ohm

DĚLÍCÍ FREKVENCE - 2000 Hz

ROZMĚRY: 394 x 206 x 300 mm (vx š xh)

HMOTNOST: 6,0 kg/kus
obrázek je pouze informativní a cena je bez podstavce

9.999 Kč (za kus)
Uvedená cena je včetně všech poplatků.

 objednat dotaz