HiFi design
HiFi design ≫ detail zboží

PSB Imagine T2


Imagine T2Imagine T2Imagine T2Imagine T2Imagine T2Imagine T2Imagine T2
Jedná se o předváděcí model v barvě ořech s plnou zárukou. Běžná cena za pár je 79999 Kč.

Kanadská firma PSB Speakers byla založená v roce 1972 Paulem Bartonem, společnost je pojmenovaná po Bartonovi a jeho manželce Sue Společnost sídlí v Pickeringu v Ontariu a je nyní součástí skupiny Lenbrook, pod kterou patří třeba i firma NAD. PSB Speakers produkuje vysoce kvalitní reprosoustavy pro použití ve stereofonní reprodukci i v domácím kině. Firma má vlastní rozsáhlé výzkumné provozy, jedny z nejmodernějších v Severní Americe. Její konstruktéři navazují na rozsáhlé zkušenosti získané při participaci na výzkumných projektech akustického výzkumného centra NRC v Ottawě.
Nabídka firmy sestává z několika řad reprosoustav pro různá použití. Všechny modely jsou vhodné pro stereofonní i vícekanálový poslech. Série Alpha je vstupní řadou značky, dále se jedná o řady Image, Imagine a Synchrony jedná se o modely klasické konstrukce - stojanové i podlahové, rozsáhlá je nabídka reprosoustav k instalaci do stěny, subwooferů, sluchátek a aktivních reprosoustav.
Zvuk reprosoustav PSB Speakers se vyznačuje vynikající prostorovostí, přesným zobrazováním, dynamickou reprodukcí zvuku nástroje, včetně dokonalé harmonie. Reprosoustavy PSB Speakers mají vynikající rozlišení, hluboké a přesné basy a překvapující živost. Sesbíraly již nepřeberné množství ocenění, doporučení a nadšených recenzí v audio a video časopisech po celém světě.Kabinet = pětipásmová přechodová reprosoustava s trojitým bassreflexem

Frekvenční rozsah = 34Hz-23kHz

Dělící frekvence = 500Hz a 1,8kHz

Požadavky na zesilovač = 25-300 W

Citlivost(2,83V/1m) = 90dB

Jmenovitá impedance = 8 Ohm

Minimální impedance = 4 Ohm

Hmotnost = 19,4 kg

Rozměry (VxŠxH) = 1031x210x346

výškový reproduktor = 1x25mm titanový s neodymiovým magnetem

středový reproduktor = 1x102mm keramický střed s polypropulénem

basové reproduktory = 3x133mm polypropylén

barevné provedení = dýha černá/třešeň/ořech 79990 Kč, vysoký lesk (+10%) bílá/černá

19.000 Kč (za kus)
Uvedená cena je včetně všech poplatků a DPH.

 objednat dotaz