HiFi design
HiFi design ≫ detail zboží

DUEVEL Planets


PlanetsPlanetsPlanets
Cena je pouze orientační, odvíjí se od barevného provedení a aktuálního kursu Euro/ Kč přesnou cenu Vám sdělíme na telefonu 775705202 nebo ve studiu.
Prostor je naprosto fantastický. Zvukové kouzlo se hrozně špatně popisuje, protože v tomto případě selhávají klasická vodítka. V laterální rovině se muzikanti rozloží do šířky bez ohledu na to, kde reproduktory stojí, limitující jsou v tomto ohledu pouze zdi místnosti. Podobně se to děje i v předozadním směru. Tohle umí i jiné dobré soustavy, nicméně tady je něco navíc, něco, co spíš cítíte, něco, co vás udržuje uprostřed děje.

Duevel Planets jsou malé podlahové reproduktory s všesměrovým vyzařováním. Nedovolte, aby Vás jejich velikost přinutila dívat se na ně s despektem, protože hrají jako opravdu velke repro. Vytvoření skutečně kvalitních a výkoných reproduktorů s omezeným rozpočtem není snadný úkol, ale Duevel přináší ideální řešení.

Kombinace let zkušeností v designu a stavbě reprosoustav přináší velký úspěche Duevel Planets jsou přinejmenším pozoruhodné. S využitím 5" basového reproduktoru a 1" výškového hornového reproduktoru, jednoduše geniální crossover technologií, kuličkami jako difuzorem a jemně vyladěným spodním bassreflexem přinese výsledky, které jsou mimo Vaší představivost. Hluboké basy, jasné a přehledné středy, rychlé transparentní výšky poskytnout posluchačům vzácný hudební zážitek za vysoce konkurenční cenu.

Reprosoustavy Planets od DUEVEL přináší skutečně živý poslech, který zaplní celý pokoj z libovolného zdroje, jako je dokovací stanice pro iPod, nebo kvalitní analogové nebo digitální zdroje. Ohromující reproduktory pro 2-kanálové přehrávání hudby nebo domácí kino, k dispozici v několika barvách, stříbrno-šedá, antracit-šedá, červená, modrá, zelená, černá, bílé vysoký lesk, černé vysoký lesk, javor, nerezové. Vyberte si svojí vlastní planetu, která má skutečně inovativní design v kombinaci s úžasnými zvukovými schopnostmi.

Technické parametry:
basový měnič otočený vzhůru s difuzorem ve tvaru koule
průměr - 150 mm
magnet - 100 mm (železný)
horna s difuzorem a PE menbránou
průměr - 25 mm
magnet - 70 mm (železný)
rozměry šxhxv - 260x156x840
hmotnost - 11kg
16.500 Kč (za kus)
Uvedená cena je včetně všech poplatků.

 objednat dotaz