HiFi design
HiFi design ≫ detail zboží

SUMIKO S.9 úžasný poměr cena/výkon


S.9  <b><font color=red> úžasný poměr cena/výkon</font></b>S.9  <b><font color=red> úžasný poměr cena/výkon</font></b>S.9  <b><font color=red> úžasný poměr cena/výkon</font></b>
S.9 přináší významný nárůst výkonu, oproti menším, levnějšímmodelům (S.0/S.5). Má k dispozici dopředu vyzařující 10" pasivnímembránu a dolů vyzařující 10" reproduktor, společně se 350Wzesilovačem třídy A/B, s vysokou proudovou rezervou. Takžekombinace větší skříně, obrovské plochy pohybujících se membrána 350 W výkonu, poskytuje vynikající rozšíření basů za konkurenceschopnou cenu.Zadní panel S.9 navíc nabízí kompletní řešení pro připojení, kteréumožňuje dokonale kombinovat jak hudební sub basy, tak výkonné,nárazové basy domácího kina. Při spárování subwooferu skvalitními reproduktorovými soustavami, je výsledkem reprodukces mimořádně širokým zvukovým polem.Jeho zesilovač je konstruován jako lineární, 350W zesilovač, třídyA/B, s vysokou proudovou rezervou. Vstupní filtr je velmi moderníkonstrukce, vyvinutý speciálně pro tuto aplikaci. Je zodpovědný zaúdernost subwooferu S.9. Samostatné ovládání hlasitosti pro vysokéúrovně a 0,1, umožňuje dokonalé nastavení hladiny pro hudbu adomácí kino, takže není třeba ji zvyšovat na filmy a pak zasesnižovat pro hudbu. Zatímco totiž připojení pro vysoké úrovněsignálu umožňuje bezproblémovou kombinaci subwooferu s hlavnímireproduktory pro reprodukci hudby, vstup 0,1 lze použít současně sním a umožnit tak jedinečný zážitek z domácího kina ve stejnoudobu.Měniče mají velkou zásluhu na vlastnostech subwooferu Sumiko,jsou navrženy s velkou péčí a pozorností, aby vytvořily opravduhluboké basy s relativně malými rozměry a byly schopny vydržetvysoký výkon a zatížení po dlouhou dobu. Sumiko S.9 používákvalitní lisované ocelové koše, jak pro dolů vyzařující 10"reproduktor s extrémně dlouhým zdvihem, tak pro dopředuvyzařující 10" pasivní infrabassový zářič (pasivní membránu) zeslitiny hliníku.Typ: dolů vyzařující aktivní woofer s dopředu vyzařující pasivní membránou

Reproduktor: 10", 254 mm, s dlouhým zdvihem a ocelovým košem

Pasivní membrána: 10", 254 mm

Spodní frekvenční odezva: 25 Hz, při -3 dB

Vstupní konektory: Hi Level Neutrik Speakon, Lo Level cinch, LFE cinch

Výstupní výkon: 350 W (RMS)

Přepínač fáze: ano, 0 nebo 180 stupňů

Konstrukce zesilovače: třída AB

Rozměry: 355x405x411mm (ŠxVxH)

Hmotnost: 21 kg (26,4 kg s obalem)

Provedení: černý nebo bílý lesklý klavírní lak
Nejmladší značka společnosti Fine Sounds Group, sdružující pod svými „křídly“ audiofilské veřejnosti známé firmy Audio Research, McIntosh,Sonus faber, Sumiko a Wadia, byla prezentována veřejnosti teprve v roce 2014 na High-End Show v Mnichově. Nová řada subwooferů představuje syntézu technologického vývoje uvnitř skupiny Fine Sounds. Logicky navazuje na sortiment renomovaného výrobce reprosoustav firmy Sonus faber a více než 20 let zkušeností americké distribuce Sumiko.

Za více než třicet let své existence Sonus faber navrhl a vyrobil některé z nejlepších a nejkrásnějších repro-duktorových soustav, jaké kdy byly vytvořeny. Nabídnul zákazníkům širokou škálu modelů, od krásných kompaktních monitorů až po velké referenční reprosoustavy. Dlouho však potřeboval doplnit sortiment o aktivní subwoofery odpovídající kvality.

Své rozsáhlé znalosti o konstrukci reprosoustav aplikovali konstruktéři firmy Sonus faber právě na Sumiko subwoofery, s cílem poskytnout mimořádně kvalitní subwoofery k jakémukoliv systému, zajišťující precizní reprodukci hlubokých basů s dostatečnou rezervou výkonu, vysokou přesností a věrností.

Tohoto cíle bylo dosaženo použitím nejlepších technologií, například uplatněním principu fázového závěsu, který garantuje naprostou shodu mezi fází (a tudíž i frekvencí) signálu na vstupu a na výstupu subwooferu. A samozřejmě také použitím na „míru“ navržených měničů a vysoce kvalitních součástek.

Elegantní design subwooferů Sumiko, s čistými, hladkými liniemi, byl vyvinut v Itálii ve firemním designérském středisku, stejně jako jejich mechanická konstrukce. Výroba probíhá v Číně, na základě zkušeností se soustavami Sonus Faber Venere.

Řadu subwooferů Sumiko, tvoří zatím tři základní modely, S.0, S.5 a S.9, s různými rozměry a výkonem, tak aby mohly být integrovány do každé místnosti a byly schopny se perfektně přizpůsobit nejen komponentům skupiny Fine Sounds, ale i všem ostatním hudebním a video systémům.
14.799 Kč (za kus)
Uvedená cena je včetně všech poplatků.

 objednat dotaz