HiFi design
HiFi design ≫ detail zboží

Primare I15 Prisma


I15 PrismaI15 PrismaI15 Prisma
Primare I15 Prisma pokračuje v tradici Primare, která přináší úžasný výkon z kompaktních a elegantních zařízení pro snadnou instalaci. Se streamerem a DAC Prisma se otevřou ještě větší možnosti pro zajištění nejvyšší kvality hudby.
Integrovaný zesilovač I15 Prisma je kompaktní a plnohodnotné systémové řízení a výkonové centrum, které poskytuje 65 wattů napájení na kanál, digitální až analogovou konverzi až do kapacity PCM 384kHz a DSD 128, stejně jako kompletní přístup k digitálním médiím a řízení systému prostřednictvím propojitelnosti a řídící technologie Prisma.
Prisma umožňuje ovládání pro přehrávání uložených a streamovaných médií, kabelových nebo bezdrátových, vše je spravováno z libovolného mobilního zařízení prostřednictvím specializované aplikace pro řízení systému. Kromě funkcí Bluetooth, AirPlay a Spotify Connect nabízí funkce Prisma vestavěný Chromecast jedinečný streamovací portál, který umožňuje bezproblémové přímé připojení ke stovkám streamingových aplikací pro nejlepší možný výkon a uživatelský dojem.
39.990 Kč
Uvedená cena je včetně všech poplatků.

 objednat dotaz