HiFi design
HiFi designMagazín ≫ All-in-one - jedna z manter posledních let i v oboru high fidelity, nyní od firmy T+A k poslechu na prodejně

All-in-one - jedna z manter posledních let i v oboru high fidelity, nyní od firmy T+A k poslechu na prodejně

Koncept všeho v jednom pomalu proniká ze základních kategorií i výrazně výš, až do úrovně high endu. Jedním z prvních, kteří se rozhodli dostat se právě do těchto vod, byli němečtí T+A. T+A MUSIC RECEIVER by se dal označit za skutečně ortodoxní multimediální centrum pro náročné. V elegantním, čistém a prvotřídně mechanicky zpracovaném těle se skrývá široká paleta funkcí, která pokryje snad úplně všechny nároky. Však posuďte sami: CD přehrávač, streamer a přehrávač digitálních médií, FM tuner,internetový tuner, D/A převodník a zesilovač. T+A Music Reciever tak spíše než audiofilům vychází vstříc "normálnímu člověku".

T+A Music Reciever je vlk v rouše beránčím. Pod pokličkou CD receiveru se streamerem v jednom se ukrývá velmi schopný systém s puncem high endu, který můžete směle poměřit s "dělenou" stopadesáti tisícovou sestavou a nevyjde z toho rozhodně špatně. Zvuk je fascinujícím způsobem přesný, rychlý a ultimativně čistý, nepřekračující však čáru odtažitosti. Univerzálnost přístroje, jeho síla a kontrola, to vše navíc v lifestylově elegantním balení,  dává dohromady úžasnou prvoligovou kombinaci pro ty, kteří hledají all-in-one přístroje. Těžko soudit, zda je to kvůli tomu, že lidé mají méně času a jsou méně ochotní věnovat se v klidu a s dostatkem času komplexní sestavě, nebo zda je to tím, že technologie jednoduše postoupila natolik kupředu, že i umístění všech součástí do jediného šasi nepřináší nežádoucí problémy, jako je vzájemné rušení a zkreslení.