HiFi design
HiFi designMagazín ≫ Cabbasse stream 100 AMP nyní za akčních 11.990 Kč - pozor nabídka je časově omezená

Cabbasse stream 100 AMP nyní za akčních 11.990 Kč - pozor nabídka je časově omezená

Zesilovač Amp Cabasse Stream 100 přináší 2 x 50 wattů nebo 4 x 25 Wattů pro napájení jednoho nebo dvou páry reproduktorů, umožňuje dokonce připojení 4 reproduktorů v mono zapojení pro multiroom ozvučení čtyř místností. Přehrává hudbu sdílenou na místní síti, internetová rádia, online hudební služby Deezer a Spotify, hudbu z USB, nebo externího disku. Integrovaný Bluetooth umožňuje přímý přenos z chytrého telefonu, tabletu nebo kompatibilního počítače. Tento zesilovač je vybaven DEAP technologií, která při použití s reproduktory Cabasse optimalizuje výstup ze zesilovače dle jejich typu.

Cabasse Stream Amp 100 se dokáže připojí k místní síti prostřednictvím svého Ethernet portu nebo i WiFi. Po připojení k síti, získáte přístup k veškeré hudbě v domě, ať je uložena na počítači (vyžaduje serverový software DLNA například Windows Media Player), nebo na NAS serveru, současně získáte přístup k rozhlasovým stanicím po celém světě a zároveň i hudebních služb  Spotify nebo Deezer. Velmi praktické aplikace jak pro Apple, tak i pro Android usnadňuje jeho ovládání a navigaci mezi jednotlivými funkcemi. Podporované zvukové formáty souborů jsou WMA, PCM, AAC, FLAC a ALAC až 24 bitů / 96 kHz. Tento síťový Cabasse zesilovač je také osazen digitálním optickým vstupem pro připojení televizoru nebo CD přehrávače, dva analogové stereo RCA vstupy a USB port, který čte zvukové soubory z USB klíče a externí pevné disky. Kompatibilitu BluetoothaptX kodekem zajišťuje optimální kvalitu přehrávání  při připojení k telefonu nebo jinéhu kompatibilnímu zařízení, třeba tabletu. Má v sobě integrovanou i funkci NFC která poskytuje okamžité spojení se smartphone nebo tabletem  jediným dotykem, aniž by bylo nutné zahájit komplexní proceduru párování nebo zadávat libovolný kód.

CABASSE Stream Amp zesilovač 100 je schopen řídit dva nebo čtyři reproduktory, protože je opravdu univerzální umožňuje mono/stereo zapojení a nastavení impedance pro optimlizaci dostupného výkonu.aby se snadno přizpůsobí všech konfigurací, v mono nebo stereo používání, nastavení impedance pro optimalizaci dostupného výkonu. Pokud k němu připojíte reprosoustavy Cabasse vytěžíte maximum z jeho kvalit přes 3 polohy reproduktorových profilů, stejně Vám pomůže ekvalizace DEAP volitelná z aplikace Stream CONTROL. Pokud použijete Cabasse repro, profil pro umístění reproduktorů v místnosti a automatickou upravu kvalitu zvuku, můžete se tešit na na kvalitní reprodukci.

 

TECHNICKÉ PARMETRY:

 

2 x 50 W RMS (4-8 Ω)
4 x 25 W RMS (4-8 Ω)

síťové funkce
DLNA (kompatibilní s DLNA 1.5 standard)
vTuner
Deezer
Spotify

konektivita
Bluetooth s podporou apt-X kodek
WLAN (WiFi 802.11b / g / n)

zvukový formát
WMA (WMA9, CBR, CBR, až 320 kbps)
PCM (16 bitů / 44,1 kHz, 24 bit / 44/48/96 kHz WAV, AIFF, AIFC, HTTP stream)
AAC-LC (až 320 kbps)
ALAC (.m4a)

FLAC (16-bit / 44,1 kHz, 24 bit / 44/48/96 kHz)

ovládání
aplikace pro Android a iOS

konektory
1 x Ethernetový port
1 x typ USB portu A 
1 x optický digitální audio vstup (Dolby Digital kompatibilní)
2 x RCA stereo analogový vstup audio
1 x stereo RCA výstup
1 x RCA subwoofer

Přehled
Rozměry (v x š x h): 91 x 218 x 190 mm
Hmotnost: 1,9 kg