HiFi design
HiFi designMagazín ≫ digitální kabel Krautwire speciálně pro převodníky CHORD v zapojení cinch-bnc

digitální kabel Krautwire speciálně pro převodníky CHORD v zapojení cinch-bnc

Protože se na českém trhu velice málo vyskytují digitální kabely v zapojení cinch-bnc, které začaly být s nárůstem prodaných převodníků Chord velice žádané pan Kraut proto přichází s nově vyvinutým digitálním kabelem, který spadá do základní řady Guru digital SX v osazení konektory Neutrik, WBT, kabel je přísně směrový, proto si lze vybrat mezi zapojením cinch-bnc nebo bnc-cinch.

Kabely KrautWire® jsou výsledkem mnohaletého intenzivního vývoje, probíhajícího od roku 1993. V jeho průběhu byly využity veškeré vědomosti a možnosti výroby vodičů ve světě obecně. Při návrhu kabelů byly respektovány jak výsledky elektrických měření, tak dlouhodobých poslechových testů na velmi široké škále zařízení prováděné týmem zkušených spolupracovníků odborných časopisů a audio studií.

Naším hlavním cílem bylo dosažení nejlepších vlastností kabelů z absolutního hlediska - tj. bezkonkurenčního zvuku při nekompromisní mechanické konstrukci.

Naší filosofií je osvědčený fakt, že obrazně řečeno nejlepší kabel je žádný kabel. Odmítáme teorii laděných kabelů s úpravou tzv. na míru ke komponentům diskutabilní kvality. Kabel nemá ve své podstatě retušovat nedostatky zařízení, ale má pouze předat nezměněnou informaci dále. K tomu přispívají jak použité materiály, tak geometrie kabelů KrautWire. Použity jsou stříbrné signálové vodiče nejvyšší dosažitelné čistoty. U některých modelů pro ještě větší zvýšení stálosti a neomezené životnosti používáme 24 karátové zlato. A to jak v masivu tak nanášené na stříbrné vodiče. Pro další modely využíváme nezastupitelné vlastnosti hybridních Cu/Ag vodičů. U izolací využíváme výhradně špičkové dielektrické vlastnosti Teflonu (chráněná značka fy DuPont). Teflon nanášíme na vodiče na stroji Rosendahl. V případě zlatých a zlacených vodičů jsou využity nejlepší vlastnosti vzduchového dielektrika v kombinaci s teflonováním zastudena. Vysokou kvalitu produktů završujeme použitím kvalitních konektorů firem Neutrik a WBT. Každý kompletovaný set zvukově testujeme a měřením ověřujeme. Na veškeré kabely KrautWire je poskytována doživotní záruka.