HiFi design
HiFi designMagazín ≫ Horké novinky od NAD, který na rozdíl od vysokých teplot snižuje ceny ......

Horké novinky od NAD, který na rozdíl od vysokých teplot snižuje ceny ......

NAD MT2 Media Tuner je inovativní malá černá skříňka, která nabízí snadný a cenově dostupný způsob, jak váš stávající hifi nebo av systém upgradovat do 21. století! Přenášejte hudbu, poslouchejte internetová rádia, a vychutnejte si stream přes Spotify Connect ™, nebo pomoci UpNP z Vašeho PC/Mac/NAS serveru s jedním jednoduchým připojením.

Výstupy jsou optický digitální či analogový stereo, s technologií NAD DAC.
Můžete dokonce synchronizovat více MT2s pro multi-room.

Streamování hudby
Se Spotify Connect ™ se dostanete k milionům skladeb s bezproblémovým ovládáním, hudbu můžete přehrávat pomocí libovolného inteligentní zařízení nebo počítače
vTuner ™ Internetové rádio vám umožní přístup k
tisícům rozhlasových stanic se všechny druhy hudby a
podcasty z celého světa
UPnP klient je schopen přenášet obsah z Vašeho počítače nebo NAS serveru

Multiroom zapojení
S více MT2 Media tunery, dostanete jednoduché a cenově dostupné řešení pro bezdrátové streamování ve více místnostech, MT2 musí být připojené na stejné WiFi síti. Můžete kombinovat, nebo hrát stejnou hudbu ve všech místnostech, ovládat zařízení můžete snadno NAD Media Tuner App volně pro iOS i Android.

 

NAD D 8020 je dvoupásmový  reproduktor s fantastickým zvukem, který je nyní k dispozici v kompaktním systému navržený tak, aby dokonale ladil se zesilovači NAD Digital série, včetně oceněného D 3020 hybridního digitálního zesilovače a D 7050 síťového zesilovače. NAD 8020 byla optimalizována a zákaznicky naladěn na D 3020 a D 7050 s bass EQ nastaveným na zapnuto, který vyplní pokoj plným zvukem, který popírá fyziku a malý rozměr reprosoustav. Kompaktní povaha těchto reproduktorů umožňuje jejich použití ve většině prostor. Reproduktory jsou osazeny ve vysoce lesklé zakřivený skříni, středobasový reproduktor je osazen 3-1/2" pokovenou polypropylénovou membránou a výškáč je 3/4" hliníkový tweeter, celek je navržen pro hladkou odezvu. Tato konstrukce umožňuje D 8020 repoduktorům aby se zákazníkovi ztratili z prostoru. NAD D 8020 je dodáván s  reproduktorovými kabely zakončenými  pozlacenými banánky, takže vše, co potřebujete udělat, je připojit a hrát!