HiFi design
HiFi designMagazín ≫ IsoTek GENESIS - Unikátní generátor sítě

IsoTek GENESIS - Unikátní generátor sítě

Genesis je síťový regenerátor který sinusovou vlnu od základu vytváří zcela nově a to s hodnotou THD zkreslení menší než 0,3%! Je mnohem jednodušší přepracovat stávající dodávku energie, respektive její zcela běžné vysoké zkreslení, než ji od počátku vyrobit. Generování sítě zabezpečují dva 300W pohony a dávají celkový výkon 600W v analogové třídě AB s extrémně nízkým zkreslením. Všechny čtyři výstupní zlacené EU Schuko zásuvky s normou C20 IEC jsou zcela a nezávisle izolované, eliminující vzájemnou kontaminaci připojeného zařízení. Genesis rovněž ovládá napětí sítě a pětinásobně snižuje evropský standart 230V s tolerancí +/-10% na hodnotu s minimální odchylkou +/-2%.
Nejen technologické provedení, ale i samotná konstrukce Genesis a jeho úctyhodných 48kg váhy má svoji jedinečnost. Celá jednotka díky patentovanému sub-šasi  ISIS, jakoby visí ve vzduchu a eliminuje jakékoliv subsonické vibrace či resonance v zařízení, které májí neblahý dopad na elektroniku. Tuto funkci výborně doplňují dodávané sofistikované podložky Blue Horizon Spike Shoe.
Genesis je primárně navržen pro zdrojové komponenty do tandemu s firemním partnerem Super Titan, který zabezpečuje ultimativní dodávku energie pro výkonové zesilovače.
K pořízení prvotřídní domácí elektrárny IsoTek Genesis si připravte téměř 400 tisíc korun, výroba je plánovaná na červen letošního roku.