HiFi design
HiFi designMagazín ≫ PSB Speakers slaví 40 let a zároveň má nového českého distributora, srdečně Vás zveme na prodejnu k poslechu

PSB Speakers slaví 40 let a zároveň má nového českého distributora, srdečně Vás zveme na prodejnu k poslechu

Kanadská firma PSB Speakers byla založená v roce 1972 Paulem Bartonem, společnost je pojmenovaná po Bartonovi a jeho manželce Sue  Společnost sídlí v Pickeringu v Ontariu a je nyní součástí skupiny Lenbrook, pod kterou patří třeba i firma NAD. PSB Speakers produkuje vysoce kvalitní reprosoustavy pro použití ve stereofonní reprodukci i v domácím kině. Firma má vlastní rozsáhlé výzkumné provozy, jedny z nejmodernějších v Severní Americe. Její konstruktéři navazují na rozsáhlé zkušenosti získané při participaci na výzkumných projektech akustického výzkumného centra NRC v Ottawě.
Nabídka firmy sestává z několika řad reprosoustav pro různá použití. Všechny modely jsou vhodné pro stereofonní i vícekanálový poslech. Série Alpha je vstupní řadou značky, dále se jedná o řady Image, Imagine, Synchrony až po high-endovou řadu Platinum jedná se o modely klasické konstrukce - stojanové i podlahové, rozsáhlá je nabídka reprosoustav k instalaci do stěny, subwooferů, sluchátek a aktivních reprosoustav.
Zvuk reprosoustav PSB Speakers se vyznačuje vynikající prostorovostí, přesným zobrazováním, dynamickou reprodukcí zvuku nástroje, včetně dokonalé harmonie. Reprosoustavy PSB Speakers mají vynikající rozlišení, hluboké a přesné basy a překvapující živost. Sesbíraly již nepřeberné množství ocenění, doporučení a nadšených recenzí v audio a video časopisech po celém světě. 

Na prodejně jsme Vám připravili k poslechu model z řady Alpha model T1 což je podlahová reprosoustava s bassreflexovu ozvučnicí v ceně 13990 Kč/ pár, dále s vyšší řady Image T6 což je třípásmová podlahová reprosoustava s dvojitým bassreflexem v ceně 32990 Kč/pár a jako poslední je to model Imagine T2 což je přechodová pětipásmová reprosoustava s trojitým bassreflexem za cenu 74990 Kč/pár.

 

Stránky a více informací bude brzy následovat, zatím se těšíme na Vaší návštěvu na naší prodejně ......