HiFi design
HiFi design ≫ O nás

O nás

Naše společnost se zabývá komplexním řešením audiovizuálních a řídících systémů pro domácí i profesionální aplikace. Vyřešíme všechna Vaše přání, dokonce i ty, o kterých zatím sami nevíte. Prostředkem je individuální přístup, široké možnosti reálného předvedení, spolupráce s architekty, bytovými designéry a nábytkáři a profesionální montáž.

Typický problém, který pravidelně řešíme: Klient nepřijde včas. Dnešní možnosti řešení techniky v interiéru jsou více než široké, ovšem pro její dokonalou implementaci je nejlepší přijít na první konzultaci před začátkem stavby, kdy jsou obrovské možnosti v rozvodech kabeláží. Nespoléhejte na tzv. bezdrátová řešení.

Elektronika je plnohodnotná součást interiéru – podobně jako nábytek. Z dnešního pohledu je téměř nemyslitelné rozmístnit v interiéru nábytek a pak někam zapojit nějaké tzv. domácí kino. Přístroje a reprosoustavy musí korespondovat se stylem nábytku, účelem místnosti, požadavky klienta, ale i naší představou o kvalitě řešení.

Sortiment: z mnoha značek na trhu jsme se zaměřili především na ty, které splňují naši představu o kvalitě a spolehlivosti produktu, ale i designu, servisu, jednoduchosti ovládání, morální i fyzické životnosti. Proto mezi nejdůležitější značky v našem sortimentu patří Cambridge Audio, Marantz, Denon, Arcam, Teac, Xindak, Audia, Electrocompaniet., Acoustic Energy, Sonus Faber, Kef, Cabasse, Tannoy, Canton, Audio Physic, Krautwire, Supra, Acrolink, Velodyne, Rel, Meitner audio, IsoTek a Metz.

Jsme ale schopni dodat skoro cokoli, řešení systémů na klíč totiž vyžaduje kombinaci komponent různých výrobců, dle zvukových preferencí každého zákazníka, k tomuto kombinování jsou však potřeba znalosti i zkušenosti v oboru, njdůležitější je ale osobní výběr spojený s poslechem, který Vám nabízíme v našem studiu v centru Prahy, kde pro Vás máme připraveno více než 60 párů reprosoustav. Důležité je, vědět, že pokud si vyčlenite dostatek času na návštěvu našeho studia, získáte pravdivý obrázek o zvuku jednotlivých výrobků odpovídající typické, středně velké a standardně zatlumené obývací místnosti.V náročnějších případech je možné, ještě před rozhodnutím o koupi, domluvit finální poslech vybraných komponent či reprosoustav přímo v bytě zákazníka.

V našem studiu, Vám ale nenabízíme pouze poslech, ale i řadu dalších služeb:

  1. Rozehrání (zahoření) kabeláže pomocí Proburn
  2. Rozehrání (zahoření) reprosoustav pomocí disků IsoTek a Accuphase
  3. Návrhy audiovizuálních systémů, včetně spolupráce s designéry a architekty
  4. Poradenská činnost při výběru a kombinování komponentů
  5. Činnost poslechového studia
  6. Zápůjčky na domácí poslech
  7. Instalace audiovizuálních, nebo pouze audio systémů
  8. Technická podpora produktů
  9. Telefonní poradenství