HiFi design
HiFi design ≫ O nás

O nás

Naše společnost se zabývá komplexním řešením audiovizuálních a řídících systémů pro domácí i profesionální aplikace. Vyřešíme všechna Vaše přání, dokonce i ty, o kterých zatím sami nevíte. Prostředkem je individuální přístup, široké možnosti reálného předvedení, spolupráce s architekty, bytovými designéry a nábytkáři a profesionální montáž.

Typický problém, který pravidelně řešíme: Klient nepřijde včas. Dnešní možnosti řešení techniky v interiéru jsou více než široké, ovšem pro její dokonalou implementaci je nejlepší přijít na první konzultaci před začátkem stavby, kdy jsou obrovské možnosti v rozvodech kabeláží. Nespoléhejte na tzv. bezdrátová řešení.

Elektronika je plnohodnotná součást interiéru – podobně jako nábytek. Z dnešního pohledu je téměř nemyslitelné rozmístnit v interiéru nábytek a pak někam zapojit nějaké tzv. domácí kino. Přístroje a reprosoustavy musí korespondovat se stylem nábytku, účelem místnosti, požadavky klienta, ale i naší představou o kvalitě řešení.

Sortiment: z mnoha značek na trhu jsme se zaměřili především na ty, které splňují naši představu o kvalitě a spolehlivosti produktu, ale i designu, servisu, jednoduchosti ovládání, morální i fyzické životnosti. Proto mezi nejdůležitější značky v našem sortimentu patří Alpine, Audiolab, Audio research, B&O play, Boston, Dali, EAT, Elipson, ELTAX, Focal, Genelac, Inakustik, Monster, Optoma, Piega, Polk, Pryma, Q Acoustics, QED, Quad, Scanspeak, Sonos, Sumiko, Wadia, Wharfedale, Wilson, Marantz, Denon, Teac, Xindak, Sonus Faber, Kef, Cabasse, Tannoy, Canton, Audio Physic, Krautwire, Supra, Acrolink, Velodyne, Rel, IsoTek a Metz.

Jsme ale schopni dodat skoro cokoli, řešení systémů na klíč totiž vyžaduje kombinaci komponent různých výrobců, dle zvukových preferencí každého zákazníka, k tomuto kombinování jsou však potřeba znalosti i zkušenosti v oboru.

Nabízíme i řadu dalších služeb:

  1. Rozehrání (zahoření) kabeláže pomocí Proburn
  2. Rozehrání (zahoření) reprosoustav pomocí disků IsoTek a Accuphase
  3. Návrhy audiovizuálních systémů, včetně spolupráce s designéry a architekty
  4. Poradenská činnost při výběru a kombinování komponentů
  5. Instalace audiovizuálních, nebo pouze audio systémů
  6. Technická podpora produktů
  7. Telefonní poradenství

Provozovatelem internetového obchodu je:

  • AV Centrum s.r.o.
  • Praha 6, Vokovice, Na dlouhém lánu 302/58 (pouze sídlo firmy)
  • IČ: 63984903

Z důvodu dlouhodobé nemoci je stará prodejna uzavřena, průběžně pracujeme na otevření nového studia - budeme vás včas informovat.